KONST / Litografier / Färglitografi 14342121
nr 1434 2121
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 2/50, daterad -77, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 38x49, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:19:35
29/11 19:13:01
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann